Reklama

Dovolená v Chorvatsku - Pag, Sv. Filip, Biograd na Moru, Primošten...

Dovolená 2009, Chorvatsko - Makarská Dovolená v Chorvatsku je i nadále mezi Českými turisty nejoblíbenější. CK SLAN tour nabízí ubytování v apartmánech i hotelech po celém Chorvatsku.

Ostrov Pag
Ostrov Pag v Severní Dalmácii je jednou z nejoblíbenějších destinací českých turistů. Nabízí spoustu malých, soukromých pláží - převážně písčitých nebo písčitokamenitých. Kromě města Pag se na ostrově nacházejí turistická střediska Novalja Šimuni a další.
Pag ale nemusí být jen cílem klidné dovolené. Důkazem je pláž Zrće u města Novalja, největší chorvatská klubová scéna. V klubech Kalypso, Aquarius nebo Papaya mají otevřeno 24 hodin denně.

Makarská Riviera
Nejkrásnější a nejvyhledávanější část Dalmácie, pobřežní oblast pod pohořím Biokovo, jehož nejvyšší vrcholky dosahují výšky 1700 m a vytvářejí nádhernou kulisu nízko položené zelené krajině u moře. Z mnoha míst se přes úžinu otevírá pohled na ostrovy Brač, Hvar a hory Korčuly v pozadí, i na masív poloostrova Pelješac. Nabízíme vám možnost pobytu v soukromých apartmánech v nejznámějších letoviscích této proslulé českými turisty vyhledávané oblasti.

Mezi naše tipy pro rok 2009 patří:

Online katalog: dovolená v chorvatsku
Více informací o chorvatsku - možnosti ubytování, dopravy, dovolené...