Reklama

Lázeňské pobyty - Slovensko, Maďarsko, Česká republika

Mariánské Lázně - lázeňské pobyty Cestovní kancelář SLAN tour vám nabízí široký výběr léčebných a lázeňských pobytů, wellness programů a relaxu v lázeňských zařízeních a wellness hotelích ve čtyřech zemích. Tento druh odpočinku uspokojí všechny, neboť načerpání nových sil při využití přírodních léčivých zdrojů lázní je po generace osvědčeným způsobem aktivní a příjemné relaxace. Přijměte proto naši nabídku jako pozvánku k prožití krásných chvil v lázních, neboť lázeňský pobyt, wellness či relaxační pobyt pojí příjemné prožitky, klid a navíc upevní Vaše zdraví a duševní rovnováhu.

Již nyní Vám přejeme příjemný pobyt a věříme, že rozšíříte řady mnoha našich spokojených zákazníků, kteří pochopili, že lázeňské pobyty, wellness a relax v lázních je velmi účinný způsob odpočinku.

Jestli chcete odbourat stress, redukovat váhu, vylepšit si výdrž nebo náladu, pak přijměte filozofii wellness: klid a pohoda pro Vás, pro Vaše blízké a přátele. Čas uvolnění, čas, kdy díky síle přírody, příjemných vůní a účinných minerálních látek obsažených v lázeňských procedurách, dosáhnete harmonizace Vašeho organismu a posílení vitality. Natankujte energii - wellness pobyty v lázních poskytnou Vašemu tělu i duši něco zcela výjimečného.


Mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku patří: Piešťany
Online katalog: pobyty v lázních
Více informací o lázních a lázeňských pobytech na Slovensku, Maďarsku a v ČR