Reklama

Premier League - vstupenky, zájezdy, ubytování

Premier League - vstupenky, zájezdy, ubytování CK SLAN tour pořádá letecké zájezdy na zápasy Anglické Premier League. Můžete živě vidět taková mužstva jako Arsenal Londýn, Manchaster United nebo Chelsea Londýn.

Vstupenky na zápasy nabízíme většinou ve 3 variantách - samostatná vstupenka, balíček vstupenka + ubytování v hotelu nebo balíček vstupenka + další služby v den konání zápasu. K zápasům Premier League také v případě zájmu zajišťujeme letenky nebo ubytování v místě zápasu.

Více informací o zájezdech na Premier League
Online katalog zájezdů na Premier League

Ohlasy našich klientů:

Chelsea - Arsenal (2:1), 23.3.2008
V popularitě naší nabídky zájezdů na Premier League vede zápas Chelsea - Arsenal, který se uskutečnil 23.3. Na tomto utkání jsme měli zatím nejvíce českých i slovenských fanoušků. Celkem tento zápas prostřednictvím CK SLAN tour navštívilo 67 fotbalových fanoušků! A to rozhodně tento zápas nepatřil k cenově právě levným záležitostem. Toto je jedna z četných zpráv, kterou jsme obdrželi od fanoušků, kteří daný zápas navštívili.

Přeji pěkný den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zajištění zájezdu do Londýna na zápas Chelsea - Arsenal. Zájezd byl velmi vydařený, když pominu rozmary počasí (ty bohužel neovlivníme). Všechny služby byly skvěle zajištěné a zápas - prostě zážitek!!!
Ještě jednou děkuji a budu Vás v dobrém doporučovat ve svém okolí.

Zdraví Eva Krausová, Strakonice/em>

Arsenal Londýn - Bolton Wanderers, 14.4.2007
Dobrý den,
zakoupili jsme si u Vás zájezd na fotbalové utkání Arsenal - Bolton dne 14.4.2007 včetně ubytování v hotelu v Londýně. Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat, jelikož takový sportovní zážitek pro nás měl neopakovatelnou hodnotu.
Vaše sportovní nabídky do budoucna určitě ještě využijeme.
Přejeme Vám jen samé spokojené klienty.
manželé Mikešovi, Trutnov