Další fotografie

Kenmare -

Reklama

Irsko - Kenmare

Kenmare -

Středisko Kenmare se nachází na jihozápadě irského regionu Cork a Kerry přímo u moře s pěkným výhledem. Kenmare a jeho okolí nabízí překrásnou scenérii pro milovníky přírody a mnoho zajímavostí z historie a archeologie.

Kenmare je rozhodně dobrá základna pro výlety po poloostrově Iveragh a vstupní brána na poloostrov Beara. Rušné městečko se spoustou barevných restaurací, hospůdek a hotelů. Hlavní turistickou atrakcí je zde kamenný kruh Druid´s Circle tvořený 15ti kameny. Kousek od tohoto kruhu se nachází trávou prorostlý Cromwell´s Bridge, který však s Cromwellem nemá vůbec nic společného. V Kemare se také můžete kochat horskou scenerií na vyhlídkách Moll´s Gap a Ladies View.


V okolí Kenmare také nalezneme krásná golfová hřiště, přičemž jedno z nejkrásnějších je "Ring of Kerry" - golfové hřiště, které nabízí výhled na Kenmarskou zátoku. Doporučujeme si v místě zakoupit licenci k rybolovu, protože míst kde "berou" je opravdu hodně. Velkým zážitkem jsou také výlety na ponících, díky nimž poznáte vnitrozemí regionu Cork a Kerry.

Tipy na zájezdy - Kenmare

Všechny poznávací zájezdy od CK SLAN tour naleznete na
poznavaci-zajezdy.slantour.cz

Tipy na zájezdy - Irsko