Reklama

Olympijské hry - Předběžné požadavky na vybrané olympijské soutěže

I když se vstupenky na Letní olympijské hry 2012 v Londýně  začnou prodávat široké sportovní veřejnosti až na jaře 2011, již na konci listopadu 2010 musí Český olympijský výbor resp. cestovní kanceláře, které mají pověření pro prodej těchto vstupenek, zaslat základní požadavek na objednávku vstupenek na organizační výbor LOH 2012.

Již s velkým předstihem vytipovali organizátoři LOH 2012 některé soutěže, u kterých očekávají velký divácký zájem. Tyto soutěže či vstupenky na ně  jsou označovány jako tzv. "Prime" kategorie. Cena stanovená organizátory u těchto "prime" soutěží je výrazně vyšší, než je obvyklé pro většinu dalších olympijských soutěží.  I tak se dá očekávat, že  vstupenky na tyto soutěže budou rozebrány již v prvním objednávkovém kole (tedy do konce roku 2010).

CK SLAN tour bude tyto typy vstupenek, vzhledem k jejich poměrně vysoké ceně,  objednávat především na základě konkrétních požadavků sportovních fanoušků.  Na našich webových stránkách tak postupně zveřejníme přehled těchto tzv. PRIME vstupenek s možností jejich předběžného objednání. Požadavky, které obdržíme sumarizujeme kolem poloviny listopadu a objednávku odešleme na organizační výbor olympijských her. Informaci o přidělení vstupenek bychom měli z Londýna obdržet v průběhu února či března 2011. Po tomto termínu tedy můžeme všechny žadatele vyrozumět o možnosti uspokojení jejich požadavku.

Tipy na zájezdy - Předběžné požadavky na vybrané olympijské soutěže

Všechny poznávací zájezdy od CK SLAN tour naleznete na
poznavaci-zajezdy.slantour.cz

Tipy na zájezdy - Olympijské hry

Tokyo 2020 - registrace zájemců
beachvolejbal -

Registrace zájemců o zájezdy na Letní olympijské hry 2020 v Tokyo.

Které sporty chcete navštívit?

Jaká další místa v Japonsku vás zajímají?

Termín: 01.08.2020 - 31.08.2020     Cena od: 1 Kč