Další fotografie

Malbork - Jelení Hora - Sopoty - Sopoty - Gdyně - Krakov - solné doly Wieliczka - Krakov - nádvoří Wawelského hradu Krakov - Wawelské návrší Vratislav - ostrov Tumski -

Reklama

Polsko - poznávací a pobytové zájezdy s CK SLAN tour

Polsko je velký stát v centru Evropy, ležící mezi Vislou a Odrou, u Baltského moře. Pro turisty je atraktivní zemí kvůli bohatstvím přírody, historickým památkám, tradici, zajímavé současnosti a pohostinnosti.

Vratislav -

Moderní přístup je v Polsku patrný na každém kroku a postupuje společně s respektováním tradic a kulturních zvláštností.

Polská krajina je velmi pestrá. Na jihu jsou Karpaty a Sudety. Nížiny a vysočiny leží uprostřed státu. Severní část Polska s Mazurskými jezery a Pomořím je lehce zvlněná, poměrně dobře zalesněná a pokryta tisíci jezery. Dále na severu jsou půvabné písčité pláže baltského pobřeží.

Bouřlivé dějiny, centrální poloha v Evropě, prolínáni se mnoha národností a náboženství přispělo k tomu, že Polsko je fascinující vzhledem ke své duševní a materiální kultuře. Hlavními centry poznávací turistiky jsou velká města, bohatá svými památkami, pobytem slavných lidí a událostmi. Do Polska musíte přijet. Čekají na vás moderní hotely, rekreační střediska, útulné penzióny, soukromá ubytování, kempy, horské a mládežnické boudy a chaty, vodní přístavy, půjčovny kol, golfové areály a spousta atrakcí a turistických hitů.

Tipy na zájezdy - Polsko

Všechny poznávací zájezdy od CK SLAN tour naleznete na
poznavaci-zajezdy.slantour.cz

Wroclaw a zámek Książ
Vratislav - ostrov Tumski - Jednodenní autokarový zájezd do polského Slezska a na zámek Książ
Možná jste už někdy slyšeli o Vratislavi. Také jste možná už slyšeli o polské Wrocławi. Ať už jste o tomto městě slyšeli v českém či polském překladu, zajisté to bylo v souvislosti s historií a architekturou. Wrocław totiž platí za hlavní historické město Slezska, což je polský region, který je nám Čechům velmi blízký.

Termín: 16.05.2020 - 16.05.2020     Cena od: 950 Kč

Krakov - královské město mezi pozdní gotikou a renesancí
Krakov - Wawel

Unikátní výstava středověkých vitrají a nově otevřená galerie Czartoryskich v Krakově.
Termín: 24.04.2020 - 26.04.2020     Cena od: 6490 Kč

Rožnov pod Radhoštěm, Osvětim
Skupina

Termín: 04.06.2020 - 05.06.2020     Cena od: 2250 Kč

Rekreační pobyt
Hotel Polonia - Kudowa Zdrój Pobyt se snídaní.

Termín: 20.12.2020 - 02.01.2021     Cena od: 1550 Kč

Rekreační pobyt
Dom Ewa Medical & SPA -

Pobyt s polopenzí.


Termín: 29.06.2020 - 27.09.2020     Cena od: 1290 Kč